Series
Ratings
101
Reply 1994Rated ★ 5.0
LoversRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5