Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
MotherRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5