Movies
Ratings
41
The Truman ShowRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0