Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5