Series
Ratings
100
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Three DaysRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 1.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 3.5