Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0