Titles you rated
MonstarRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Angry MomRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0- Future BoyRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0