Titles you rated
Son of RambowRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 0.5
CubeRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The HostRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 3.0