Titles you rated
Two WeeksRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5