Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
Sunset SunriseRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
New Year's EveRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
SennaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Better ManRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 4.0