Titles you rated
BargainRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0