Titles you rated
LucyRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0