Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 1.0
DownsizingRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0