Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 4.0
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.5
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 5.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 5.0- Owarimonogatari IIRated ★ 5.0
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 4.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 5.0- Sound! EuphoniumRated ★ 5.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 4.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 4.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 4.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0