Movies
Ratings
17
The PiratesRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0