Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5