Movies
Ratings
372
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0
Under ParisRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 1.0
GreenlandRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
JokerRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5