Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5