Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0