Titles you rated
RememberRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0