Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0