Movies
Ratings
27
OldboyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
FriendRated ★ 1.5
A Good Night Sleep For The BadRated ★ 2.5
MementoRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0