Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0