Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.5
The Hill of SecretsRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5