Series
Ratings
49
86Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Zombie Land SagaRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0