Movies
Ratings
704
JawsRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
The FarmRated ★ 1.5
Mo' Better BluesRated ★ 4.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
LetoRated ★ 4.0
American FactoryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Fun MovieRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0- The 36th Chamber of ShaolinRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
The BarRated ★ 2.5
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5