Titles you rated
The Nun IIRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0