Series
Ratings
158
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5