Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0