Titles you rated
DriesRated ★ 4.5
The Secret GardenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.5
You Will Be My SonRated ★ 5.0- Bottle ShockRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0