Movies
Ratings
359
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Saving SantaRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 1.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0