Series
Ratings
99
I Do, I DoRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5