Titles you rated
SingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The Nut JobRated ★ 1.0