Movies
Ratings
110
Bajrangi BhaijaanRated ★ 4.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0