Titles you rated
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Mr. McMahonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
HierarchyRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Life on Our PlanetRated ★ 4.0