Titles you rated
The Last CastleRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
WindtalkersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 2.5
Due DateRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 1.5
ControllerRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.0
FaustRated ★ 2.5
The Unknown WomanRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5