Titles you rated
Summer WarsRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 2.5