Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5