Movies
Ratings
213
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0