Series
Ratings
156
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Uncle SamshikRated ★ 2.0