Movies
Ratings
81
Train to BusanRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0