Series
Ratings
80
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5