Movies
Ratings
2290
Voice of SilenceRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The King's LettersRated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0