Titles you rated
The King's AffectionRated ★ 3.0
JirisanRated ★ 1.5
Dr. BrainRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.0