Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0