Series
Ratings
31
Slayers NextRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0