Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0