Titles you rated
DownsizingRated ★ 3.5
Meg 2: The TrenchRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
BossRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
CrawlRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
2 GunsRated ★ 3.0
Daddy's Home 2Rated ★ 3.5
Daddy's HomeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5