Movies
Ratings
454
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0