Series
Ratings
52
SherlockRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0